banner62

Darbe Kimin İşi

15 Temmuz 2016 Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içerisinde yuvalanmış Paralel yapı ve cuntacılar ile el birliği içerisinde gerçekleştirilen darbe girişimi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın halkı meydanlara davet etmesi ve kolluk güçlerinin çetin mücadelesinin yanında en büyük paylardan biriside Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in "Sela" hamlesi oldu.

Bu dehşet gecesinde Ankara Emniyetinin Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde yuvulanan çuntacı askerler tarafından düşman bölgesi ilan edilmişçesine otomatik silahlar
ile havadan ve karadan ateş altına alındığı dakikalarda Ankara'da özel kuvvetlerde görev yapan 42 vatan evladını yine bu yapıya bağlı helikopterlerle yapılan saldırısı
neticesinde şehit veriyorduk. TBMM övünç kaynağımız F-16 savaş uçakları ile bombalanırken, Beştepe'de bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi yine ateş altında kalıyor, üzerimizden F-16 uçakları alçak uçuş gerçekleştiyor, İstanbul'dan köprülerin tutulduğu Polis karakollarına operasyonlar yapıldığı haberleri alırken Mehmetin içine Şeytan kaçmışcasına ona Mehmetçik yakıştırması yapan vatandaşın üzerine tank sürüyor ve bombalalar yağdırıyordu..İşte böyle bir gecede halk iradesine sahip çıktı. Bu tarih hiç bir zaman unutulmayacak.

Devletin içine yuvalanmış Paralel yapı ile birlikte hareket eden Askeri Saltanat sevdalılarınu unutmamak gerek, Normalleşme gerçekleşmeyen yıllarda bölgelerinde Saltanat süren Komutanların ağzına sürülmüş bir parmak bal onları o eski günlerdeki itibarlarına kavuşturacak ve yine borularını öttürmelerini sağlayacaktı. İşte böyle bir gecenin sonunda 170 şehit verirken 3000'den fazla yaralının yanında 78 Milyonun göz yaşı kaplıyordu sineleri.

Bu kalkışmanın Paralel yapı tarafından gerçekleştirildiği gerçeği, FETÖ yapısında görev yapan vatan hainlerinin paylaşımlarından açık ve net görünüyordu. Dün kefenimizi
giydik diyerek meydanda olan lider ve onu sevenler, O gece sözlerine sadık kalarak Mustafa Kemal Atatürk'ün meclisini bombalayan sözde Atatürk'ün askeriyiz diyen FETÖ teroristlerinin kullandığı tankların önüne siper olarak Mustafa Kemal'in armağan ettiği meclisin koruyucusu oldular.

Belki bu gece Demokrasi için Şehit düşenler sahte kahramanlar gibi konuşulmayacak, fakat bilinmeli ki onlar yere düşerken Cumhuriyetin ilelebet payidar olması için gözlerini kırpmadan elinde Türk bayrağı dilinde tekbirler ile şehadet şerbeti içen Çanakkale ruhu taşıyan kahramanlardı.
 
YORUM EKLE