banner62

Türk Telekom 'Siri' ile lira gönderme

Türk Telekom 'Siri' ile lira gönderme teknolojisini hayata geçirdi.

Türk Telekom 'Siri' ile lira gönderme
banner57

Türk Telekom 'Siri' ile lira gönderme teknolojisini hayata geçirdi. Bu uygulamayla birlikte kullanıcılar 'Siri'ye sesli komut vererek para gönderebilecek.

Türk Telekom, Online İşlemler uygulamasına “Siri ile Lira Gönderme” teknolojisini ekledi. Siri üzerinden lira gönderme işlemiyle, Türk Telekom kullanıcıları Apple’ın sesli asistanı Siri’ye sesli komut vererek fazla daha basit ve süratli bir şekilde birbirlerine lira gönderebiliyor.

Türk Telekom, seri ödeme, paket değişikliği ve kota takibi gibi hizmetlerle kullanıcılarına büyük refah sağladığı Online İşlemler Uygulamasının App Store’da yer alan son versiyonuyla, bir yeniliği daha müşterilerinin hizmetine sunuyor. Türk Telekom, Apple’ın sesli asistanı Siri ile kullanıcılarına yalnızca sesli komut vererek başka bir numaraya lira gönderme imkanı sağlıyor.

Kullanıcıların başka bir numaraya lira gönderebilmeleri için istedikleri kişinin adını ve göndermek istedikleri tutarı Siri’ye sesli olarak iletmeleri yeterli oluyor.Siri ile lira gönderme özelliğini göstermek isteyen Türk Telekom mobil hat sahibi Apple kullanıcıları, Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını indirerek bu hizmetten anında faydalanabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2018, 14:39
banner59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER