banner62

Turşucu Amca Bir Günlük Gelirini Şehidin Vasiyeti İçin Bağışlayacak

Denizlili turşucu bir günlük gelirini, Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın vasiyeti için bağışlayacak. 30 YILDIR PİKAPTA TURŞU SATIYOR Kentte takriben 30 yıldır pikapta turşu ve turşu suyu satan Mehmet Ali Akbayrak, AA muhabirine, Zeyt.

Turşucu Amca Bir Günlük Gelirini Şehidin Vasiyeti İçin Bağışlayacak
banner57

Denizlili turşucu bir günlük gelirini, Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın vasiyeti için bağışlayacak.

30 YILDIR PİKAPTA TURŞU SATIYOR

Kentte takriben 30 yıldır pikapta turşu ve turşu suyu satan Mehmet Ali Akbayrak, AA muhabirine, Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın Türkmen çocuklar için çocuk yuvası-kreş veya kültür yuvası inşa edilmesini yönündeki vasiyetini duyunca çok duygulandığını söyledi.

BİR GÜNLÜK KAZANÇ ŞEHİDİN VASİYETİ İÇİN

Şehidin vasiyetine desteklemek istediğini dile getiren Akbayrak, "Bugün yapacağım satışlarımın tamamını şehidimizin vasiyetini yapmak için bağışlayacağım. Allah'ım bayraklarımızı yetersiz etmesin." diye konuştu.

DESTEK OLMAK İÇİN TURŞU SUYU İÇTİLER

Akbayrak, Allah'tan, harekata katılan askerlere yardım diledi.İlhan Eres ise şehidin vasiyetine katkıda bulunmak için turşu suyu içmeye geldiğini dile getirdi. Mutlu Güngör de Akbayrak'a teşekkür ederek vatan halk müziği uğruna verilecek olan her türlü göreve hazırlanmış olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2018, 14:55
banner59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER