banner62

Ankara Konya hızlı tren kaç saat-durak sayısı

Ankara-Konya hızlı tren bilet ücreti ne değin, nasıl online tren bileti alınır sorularının yanıtları haberimizde.  Ankara'dan Konya'ya süratli trenle gidecek olan bir yolcu ortalama 1 saat 50 dakika baştan başa gezi edecek.

Ankara Konya hızlı tren kaç saat-durak sayısı
banner57

Ankara-Konya hızlı tren bilet ücreti ne değin, nasıl online tren bileti alınır sorularının yanıtları haberimizde.  Ankara'dan Konya'ya süratli trenle gidecek olan bir yolcu ortalama 1 saat 50 dakika baştan başa gezi edecek. Ankara Konya süratli tren bilet ücreti ise 130. Ankara'dan birincil çabuk tren seferi saati 06.45'de başlıyor. Son sefer ise Ankara'dan 21.40'da.

ANKARA KONYA HIZLI TREN BİLETLERİ:Ankara'dan kalkan tren Sincan ve Polatlı istasyonlarında durmaması durumunda Konya'ya, 1 saat 50 dakikada, bu istasyonlara uğraması durumunda ise 1 saat 55 dakikada Konya'ya ulaşabiliyor. 306 km hat uzunluğuna sahip Ankara-Konya hattında, tren saatte ortalama 167 km tez yol alıyor.

TREN KART nereden alınır? : TRENKART olmak istiyorsanız, TCDD'nin yayınladığı listede bulunan bir fazla gişeden bunu gerçekleştirebilir, aza tescil ve paket işlemlerini yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2018, 12:43
banner59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER