banner62

Bağdat Caddesi'nde sabaha karşı çifte soygun

Olay sabah saat 04:30 sıralarında meydana geldi.

Bağdat Caddesi'nde sabaha karşı çifte soygun
banner57

Olay sabah saat 04:30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre Bağdat Caddesi'nde bulunan beyaz eşya ve elektronik dükkanına gelen kişi yada kişiler önce dükkanın camını kırdılar. Ardından da içeri girerek maddi değeri yüksek olan elektronik eşyaları aldılar. Hemen ardından da cep telefonu mağazasına giren hırsızlar buradan da çok sayıda elektronik eşya alarak kayıplara karıştı. 

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİNİN KABLOSUNU KESTİLER
Beyaz eşya ve elektronik eşya dükkanın camını kırarak içeri giren hırsızların güvenlik alarmının çalmaması için güvenlik sisteminin kablosunu kestiği iddia edildi. 

50 METRE SONRA İKİNCİ SOYGUN
Beyaz eşya ve elektronik mağazasını soyan kişi yada kişilerin 50 metre ileride bulunan cep telefonu bayiinin de camını kırarak içeri girdiği ileri sürüldü. Hırsızların buradan da çok sayıda cep telefonu ve elektronik eşya çaldıkları belirlendi. 

POLİS HIRSIZLARIN YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI
Sabah saatlerinde meydana gelen Bağdat Caddesi'ndeki çifte soygunun ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler kaçan hırsız yada hırsızların yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlatırken, bölgede bulunan güvenlik kameraları tek tek incelenecek. 

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018, 05:51
banner59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER