banner62

Erdoğan vekilin nişan haberini alır almaz...

Bütçe görüşmeleri sırasında tanıştığı bürokrat Uğur Yalçın'la evlilik hazırlığı yapan AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli, 26 Mart'a düğün tarihi aldı. ​Benli, kişisel Twitter hesabından, nişan haberini paylaştıktan sonra Erdoğan'la yaptığı kısa sohbeti ve.

Erdoğan vekilin nişan haberini alır almaz...
banner57

Bütçe görüşmeleri sırasında tanıştığı bürokrat Uğur Yalçın'la evlilik hazırlığı yapan AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli, 26 Mart'a düğün tarihi aldı.

​Benli, kişisel Twitter hesabından, nişan haberini paylaştıktan sonra Erdoğan'la yaptığı kısa sohbeti ve fotoğrafı paylaştı.

Benli, "Bir ülkenin Cumhurbaşkanını düşünün 80 milyonluk koca bir ülkeyi bıraktım bütün dünyanın derdiyle uğraşsın, sonra o kadar işinin arasında siz kendi hayatınız ile ilgili mutlu bir haberi paylaştığınızda size de vakit ayırsın. Türkiye'den başka bir ülkede olabilir mi böyle bir şey" ifadelerini kullandı.

İşte Benli'nin o paylaşımı:

ERDOĞAN: FAZLA UZATMAYIN!

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli nişanlandı. İstanbul'da aile arasında nişan yüzüğü takan çift, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Fazla uzatmayın" talimatıyla 26 Mart'a düğün tarihi aldı.

Fatma Benli kaç yaşında aslen nereli kimdir?

AK Partili Fatma Benli yüzük taktı bakın nişanlısı kim?

 

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018, 09:59
banner59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER