banner62

Siyah Beyaz 24. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Siyah Beyaz Aşk son bölüm!

Kanal D ekranlarında her hafta yayınlanan iddialı bölümleriyle yüksek izlenme oranı başarısından sıkça söz ettiren projesi Siyah Beyaz Aşk son bölümü 26 Mart Pazartesi tarihinde yayınlandı.

Siyah Beyaz 24. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Siyah Beyaz Aşk son bölüm!
banner57

Kanal D ekranlarında her hafta yayınlanan iddialı bölümleriyle yüksek izlenme oranı başarısından sıkça söz ettiren projesi Siyah Beyaz Aşk son bölümü 26 Mart Pazartesi tarihinde yayınlandı. Çok geniş bir yelpazede izleyici kitlesine kavuşan Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı öncesi ekranlara gelen son bölümde; Aslı’nın Ferhat’tan ayrılmak noktasındaki kararlılığına şimdi de son anda aldırmaktan vazgeçtiği bebeğini tek başına büyütmek yönündeki kararlılığı eklendi. Bu nedenle Ferhat’a derin bir aşkla bağlı Aslı, ne onu her şeyden çok sevdiğini ne de aslında bebeğini aldırmadığı gerçeğini söyleyebildi. Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı sorgulamalarının izleyici kitlesi tarafından ağırlık kazandırıldığı son bölümde, hem Aslı’yı hem de bebeğini tamamen kaybettiğini düşünen Ferhat ise gözünü tamamen karartarak kendini ölümün pençesine doğru sürükledi. Öte yandan Aslı'nın uzun bir zaman boyunca annesi ve ablasından ayrı düşmesine neden olan sır perdesi aralanmaya başladı. Peki, Siyah Beyaz Aşk 23. son bölümün hemen ardından Siyah Beyaz Aşk 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SİYAH BEYAZ AŞK 24. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yapımcılığını Lale Eren ve Ayşe Durmaz'ın üstlendiği, senaryosunu Erkan Birgören ve Banu Tekcan'ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez'in oturduğu Siyah Beyaz Aşk 24. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yeni bölüm fragmanı yayınlandığı takdirde haberimizin içeriğinde yer alacaktır.

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ferhat’tan ayrılmayı kafasına koyan Aslı içinden onu sevdiğini haykırsa da geri adım atmaz, aldırmaktan vazgeçtiği bebeğini de tek başına büyütmeye kararlıdır. Aslı tüm bu kararların arkasında durabilecek mi? Ferhat gerçeği çok geç olmadan öğrenebilecek mi?

Bu arada Aslı ailesinden geriye kimsenin kalmadığını düşünürken hayatına giren yeğeni Jülide, büyük bir sırrı da beraberinde getirir. Aslı’nın bunca zaman ablasından ve annesinden ayrı kalmasına sebep olan büyük sır nedir? Genç, masum, mağdur görünen Jülide ile Aslı’nın hayatında neler değişecek?

Ferhat ise Namık’la birlikte hayatının en büyük işine adım atarken tehlikenin farkındadır. Aslı’yı ve bebeğini kaybettiğini düşünen Ferhat gözünü karartmış ölüme yürürken, Yiğit de aynı davanın peşindedir. Ferhat’ın karşısına çıkan Yiğit onu kaybetmemek için neleri göze alacak?

SİYAH BEYAZ AŞK 24. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Baş rollerini İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Muhammet Uzuner, Arzu Gamze Kılınç, Ece Dizdar, Deniz Celiloğlu, Cahit Gök, Uğur Aslan, Sinem Ünsal ve Kadriye Kenter gibi isimlerin üstlendiği Siyah Beyaz Aşk 24. yeni bölümüyle 2 Nisan Pazartesi günü saat 20:00'da Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

siyah beyaz aşk

İLİŞKİLİ HABERLER

Siyah Beyaz Aşk 23. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Siyah Beyaz Aşk son bölüm!
MEDYA
6 GÜN ÖNCE
Siyah Beyaz Aşk 23. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Siyah Beyaz Aşk son bölüm!
Siyah Beyaz Aşk 22. yeni bölüm 2. fragmanı: Aslı bebeğini aldıracak mı?
MEDYA
1 HAFTA ÖNCE
Siyah Beyaz Aşk 22. yeni bölüm 2. fragmanı: Aslı bebeğini aldıracak mı?
Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2018, 22:59
banner59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER