banner62

Tuvana Türkay'dan Alper Potuk'a Gönderme

Alper Potuk'un kaçırdığı gol taraftarların büyük tepkisine neden olurken, sarı lacivertli futbolcunun eski sevgilisi Tuvana Türkay'dan ilginç bir paylaşım geldi. Türkay kaçan golün hemen ardından sosyal medya hesabından gülerken bir fotoğrafını üzerine 'gülen yüz' emojisi k.

Tuvana Türkay'dan Alper Potuk'a Gönderme
banner57

Alper Potuk'un kaçırdığı gol taraftarların büyük tepkisine neden olurken, sarı lacivertli futbolcunun eski sevgilisi Tuvana Türkay'dan ilginç bir paylaşım geldi.

Türkay kaçan golün hemen ardından sosyal medya hesabından gülerken bir fotoğrafını üzerine 'gülen yüz' emojisi koyup paylaştı. Diğer paylaşımlarından da bir eğlence mekanında olduğu görülen Türkay bu paylaşımının Alper'e gönderme olduğu öne sürüldü.

İsmail Kartal'dan Fatih Terim'e: Nasıl Şampiyon Olduğunuzu Herkes Biliyorİsmail Kartal'dan Fatih Terim'e: Nasıl Şampiyon Olduğunuzu Herkes Biliyor Fatih Altaylı'dan Çok Sert Derbi Sözleri: Aldığınız Para Haram OlsunFatih Altaylı'dan Çok Sert Derbi Sözleri: Aldığınız Para Haram Olsun Ali Koç Maç Sonunda Sahaya İndiAli Koç Maç Sonunda Sahaya İndi Ekrem İmamoğlu'ndan Gündemi Sarsacak İddia: Kulüpler Tehdit EdildiEkrem İmamoğlu'ndan Gündemi Sarsacak İddia: Kulüpler Tehdit Edildi
Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 15:09
banner59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER