KÜNYE
Reklam (Commercial)

 Haberize.com sitesinine reklam vermek iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Hosting / Yer Sağlayıcı (Location Provider)

SayfaNet

ÇAMDİBİ MH. 320 SK. No:32 MARMARİS / MUĞLA
Tel : 444 19 27
Fax: 0252 412 50 76
Tasarım ve Yazılım (Software)

Haber Sistemi TE BİLİŞİM
 
SU VENUE RESİDENCE B BLOK K5 N11 GÖKTÜRK / İSTANBUL
0 212 322 74 90Haberize.com İHA AbonesidirSitemiz İnternet Yayıncıları Derneği (İYAD) üyesidir.
(İYAD Üye No : ON-906 

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Haberize.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Haberize.com sitemizde yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

Haberize.com yazıların sorumluluğunu almaz.YAYIN İLKELERİ (EDITORIAL POLICY)
Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Haberize.com Teknoloji Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Teknoloji Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Haberize.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. 


YASAL BİLDİRİMLER İÇİN (LEGAL NOTICES)
Haberize.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsız olan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, info@haberize.com mail adresinden veya İletişim Formu ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler avukatımız Av. Can Burak GÜRSEL  tarafından incelenecek ve 1 (Bir) iş günü içerisinde size geri dönüş sağlanacaktır.