banner62

Seviyorum seni, nerede? gördüğüm yerde..

 Şimdi arkanıza yaslanın ve gözlerini usul usul kapatın.. Yaş 59 titrek bir ses havada yankılar, yaş 59 kısa bir dalganma ve zaman kırılması birden 18'indesiniz, kimler geçmediki hayatınızdan, kimler için ölünceye kadar seveceğiz sözü vermediniz kaybolan yıllara, hani aşk değildir sadece dersimiz, kaç yüz dostumuz oldu sırlarımızı ifşa ettiğimiz, kaç yalancı yemekte kaç ihanete şahit oldu yalan dolabında türkülerimiz.

Okul sıralarında beraber şarkı söylediğimiz isimlerin kaçını terk ettik tozlu hatıralara, tatilde karşılaştığımız hoş vakit geçirdiğimiz kaç arkadaşımız fihristimizde duruyor en temiz hatıraları ile?.. Silah omza günlerinde askerlik bitince seni asla unutmayacağım dediğiniz kaç tertip teskere alamadı sözünüzden..

Evlenirsiniz şöyle bakarsınız çevrenizde ne kadar çok akrabanız olmuştur, üzmeye görün kız tarafını bir tanesini bulamazsınız.. Nerede amca, dayı muhabbetinin en demlisi..

Uzun uzadıya yazmaya gerek yok ben gözlerimi açmadan siz kapayın kim kaldı çevreniz de, kim gitti bunu en iyi siz görebilirsiniz. Yalan Dünya diyorlar, yalan olan Dünya'mı yoksa içinde kurduğunuz ilişkiler mi?

Haydi bugün gerçekten sevenlere bir şans daha verin, haydi kendinizi metalaşmış hayatın ziftinden kurtarın bugün içinizdeki çocuğa elmalı şeker hediye edin.Yaş 59 kalbim ritmik yorgunluğunda, düşman birlikleri olabildiğince saldırgan hiç bir söz cephane olamamış.. Sonsuzluğa uzana tek bit göz var, aşk ile bağlı bana. Sen yalan Dünya'nın gerçek sevdası olarak ahirete bilet almış bekliyorsun hüzün istasyonunda. 
YORUM EKLE